KOČIČÍ STROMY

Kočičí strom,

je chytrým řešením k dosažení maximální spokojenosti koček, žijících pouze doma a především velmi moderním doplňkem domácnosti, ve které jsou jedním z členů.

Kočka domácí, nebo-li catus, která jak je nám všem dobře známo, měla za předky kočky divoké, které byly obyvatelstvem nejdříve Turecka a poté i Řecka, využívány především k lovu hlodavců.

Jsou hbité, chytré, rychlé, ale hlavně divoké. Proto, každý kdo se rozhodl věnovat svůj volný čas mimo jiné, také péči o kočičího mazlíčka, by na tento fakt, neměl zapomínat. V případě, kdy je kočka součástí domácnosti, která žije v rodinném domě se zahradou, kam má neomezený přístup,se její status, v podstatě mění pouze z catuse na catuse domácího. V opačném případě, však může nastat situace, kdy catus jednoduše řečeno, nemá kde vybít svou přirozenou, divokou dávku energie a v tu chvíli, jsou kočičí stromy tím pravým řešením.

 

Součástí bývá minimálně jedno místečko, určené k odpočinku, kde váš catus domácí, počínaje pořízením stromu, stráví tři čtvrtiny svého zbývajícího života.

Počet pater, větví, jakožto samotný výběr dřeva, ze kterého bude strom vyroben, záleží pouze na vás. 

Vy diktujete, my vyrábíme, catus spokojeně vrní blahem... A to za to stojí, nemyslíte?

 

S případnými dotazy, se na nás neváhejte obrátit, veškeré možnosti, jak se s námi spojit, naleznete pod odkazem Kontakty. Můžete využít i kontaktní formulář, který se nachází na stejném místě.

 

Všechny stromy, které máme na našich stránkách zveřejněné, byly zhotovené na zakázku, přesně dle požadavků, našich zákazníků. Uvedené ceny, jsou pouze orientační a nelze se dle nich řídit.

V případě zájmu o kočičí strom, nás kontaktujte a na základě společné domluvy, vám bude zaslán e-mail s nákresem stromu a předběžnou cenou. Pokud budete s návrhem spokojeni a rozhodnete se pro koupi stromu, budete vyzváni k uhrazení zálohy z předběžně stanovené ceny a to ve výši její poloviny.

Výroba stromu se bude odvíjet od počtu zakázek, na kterých zrovna pracujeme, ale neměla by být delší, než 3 týdny. O všem, budete vždy a včas informováni.

Těšíme se na všechny případné, budoucí spolupráce právě s vámi!

 

300na90

 

 
7500
150001750015000

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • KOČIČÍ STROM SCHLUMPF Doprava zdarma
  Na přání - zákázková výroba
  Kočičí strom, je chytrým řešením k dosažení maximální spokojenosti koček, žijících pouze doma a především velmi moderním doplňkem domácnosti, ve které jsou jedním z členů.  

  15 000 Kč / ks
  Záruka: 2 roky
 • received 720811678348370 Doprava zdarma
  Na přání - zákázková výroba
  Kočičí strom Mikelis,   útlý, stabilní strom z třešňového dřeva s doplňkem luxusního odpočivadla v podobě kočky, vystlaný pravou kožešinou.  

  7 500 Kč / ks
  Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.